Prosinec 2010

Prostě už to dál nešlo, je mi líto..

28. prosince 2010 v 20:26 Info
Ahoj návštěvníci.. Popravdě tohle jsem chtěla udělat nejmíň 20x, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala, protože jsem k tomuhle blogu měla silné citové pouto, jenže poslední dobou se mi celkem zablýsklo v hlavě.. Byla jsem tu přes rok, dala jsem si práci se založením rubrik a vším ostatním.. Společně s adminkami jsme vytvářeli něco, v čem budeme všichni společně.. Jenže postupem času všichni odcházeli a přicházeli noví, hodně lidí se tu prostřídalo a já tu zůstala.. 
Popravdě v mé rubrice je nejvíc článků vůbec.. Jenže.. Je tam i spousta vzpomínek, jak dobrých, tak špatných, ale jsou to vzpomínky na minulý rok a na můj  jak bych to nazvala minulý život.. Nejsem člověk, který se stěhuje z adresy na adresu a myslela jsem, že tu zůstanu, jenže už to prostě nejde.. Tenhle blog byl vytvořen pro více adminů a bylo by nefér kdybych tu byla sama.. A nikdo jiný do tohodle blogu nemá zapálení.. Všechno co se tu událo bylo vážně super, díky tomuhle blogu jsem poznala spousty nových lidí a zažila jsem tu spoustu věcí, spousty vystřídaných designů.. Prostě Net-friend-s blogoví přátelé na vždy..  Poslední dva měsíce to tu bylo jen snažení se o něco.. O něco co nemá žádný význam a tudíž jsem se rozhodla pro tento krok..  Až příjde správný čas založím si blog o něčem co pro mě bude mít smysl.. O tomto blogu ví téměř všichni z mého okolí a já si své soukromí chci nechat jen pro ty nejbližší a né pro ty, kteří si do vyhledavača zadají adresu našeho blogu..  Teď bych doslovně chtěla poděkovat každému významnému adminovi co tu byl..
-Buri*]nka^^ byla to ta, s kterou jsem na tuhle myšlenku přišla.. Mé bývalé aff a holka, která mi naskonale padla do oka.. :) Holka se zápalem pro kterou Basket není jen hra.. ;) A holka, který si budu v blogovém světě doživotně vážit..
-SwEeeT. ChErRy. Jsem ráda, že s tímhle děvčetem jsem nadále v kontaktu.. Protože máme hodně společného.. Hlavně moji příbuzní bydlí kousek od ní ;) Hrozně sympatické děvče.. :)
-a v neposlední řadě Tom přesto, že jsme spolu měli silné neshody, tak on byl ten, který ten to blog zvedl z mrtvých.. Oživil to tu a s vervou se tu do všeho pustil.. Tudíž ti taky patří dík..
Tohle jsou podle mě zásadní adminové.. Mimo nich tu byli i další a i jim patří můj dík... :)
Tak musím přestat než se rozbrečím.. :( Kdyby někdo měl zájem tento blog vést dál, nebráním se tomu, tento blog byl založen za dobrým účelem a kdokoliv by v našem díle chtěl pokračovat nebráním se.. Napište do komentáře.. Končím tu z důvodu, že už tady na to nemám.. Chci nad svým bývalým životem udělat silnou čáru a jít znova.. :) 
a abych nezapomněla chci poděkovat Janči-chan
už jsem jí nejednou děkovala.. Ona jediná tu se mnou byla od začátku až dokonce.. Komentovala od 1. článku až po ten poslední..  Je to super děvče a jsem ráda, že jsem jí poznala..
Prostě co říct, romuhle blogu jsem vděčná hodně.. Nelituju ničeho, co jsem tu prožila a všechno, co se tu dělo.. Děkuji vám, že jste tento blog navštěvovali.. Takže se s vámi loučím.. Přeji vám hodně štěstí do nového roku.. A hodně úspěchů do vašeho života..
Mějte se tu krásně..
For the last time your Cath.
Zamyšlení..

26. prosince 2010 v 9:24 Info KaTuSshQa
No abych byla upřímná.. Nevím co s tímhle blogem.. Jsem tu jediná kdo se o něco snaží.. A trvá to už hrozně dlouho, co se snažím, ale sama to prostě nezvládám.. Ostatní si sem psali jednou do měsíce a já to tady táhla sama, potom pro ně bylo nejjednodušší přestat psát a ani se mi nauráčit napsat, že končí.. Je to celkem neférové jednání, jenže já už tady na to nemám sílu.. O tomhle blogu vědí.. Všichni a nelíbí se mi to.. Prostě.. dám vědět do týdne.. Co s tímhle blogem.. Teď opravdu váhám..

Retouch 0.2

26. prosince 2010 v 9:04 | C. |  Others gfx
Nazvala jsem ho my alter ego.. Dělala jsem se s ním docela dlouho.. doufám, že to oceníte.. A kopírujte jen se zdrojem..
net-friend-s.blog.cz

22.12.10/ Shit..

22. prosince 2010 v 21:13 CaTh´s diary..
net-friend-s.blog.cz
Ahoj.. Dlouho jsem vám nepsala novinky ze svého světa.. Víte co? Vše je při starém.. Všechno je špatně jako celý můj svět, celý můj život.. Vánoce? Vždyť je to jedno.. Všichni jsou se svojí rodinou a nikdo si toho neváží.. Všichni berou jako samozřejmost to, že dostanou předrahé dárky.. Já dostanu notas, já dostanu mobil! Sakra k čemu to všechno! Víte co bych chtěla? Chtěla bych vrátit čas! Chtěla bych to všechno znova, všechno udělat jinak.. Chci být na vánoce s oběma rodiči né s každým zvlášť.. Nevím jak stihnu celý štědrý den..
Víte co? Nikdo nejeví péči všichni jsou hrozně šťastní.. Můj sen odletěl někam do pryč.. Prostě mě ten nahoře nemá rád.. A co s tím? Nic.. Já jenom můžu doufat.. Víte co? Nevím, nevím, nevím.. 
Ani nevím proč to píšu stejně mi to všichni vyčtou a budu za tu nejhorší.. Je to jedno..
net-friend-s.blog.cz

Klikačka pro Miss.Kitýnk@

22. prosince 2010 v 9:06 | C.
Tak tady je klikačka pro Miss.Kitýnk@ doufám, že to je to, co sis představovala.. Kdyby ne napiš udělám jinou..Užívej jí jak chceš jen mi z ní nemaž jméno, přeci jen jsem si s tím dala nějakou práci.... ;)

Free x-mass layout- Ke$ha

21. prosince 2010 v 13:32 | C. |  free layouts
Dnes mi to nedalo a opět jsem zapla své grafické programy.. A vznikl tenhle layout, je takový zimní..
snad ho někdo využije..
Náhled:
Kdyby jste měli zájem tak mi napište na net-friend-s@seznam.cz nebo sem do komentářů..
Buď vám pošlu podklady a nastavíte si to, nebo vám ho nastavím já... Na požádání udělám popisky do menu či rozcestníků, oddělovač, klikačku a avatar... Když to zvládnete sami můžete si to z imagebam stáhnout a nastavit sami, jen bych ráda věděla kde se design nachází.. Děkuju..

Design z obědnávky pro Mickey

21. prosince 2010 v 13:30 | C.
Design měl být s koňmi a vánoční, vzhledem k tomu, že jsem ještě žádný layout se zvířaty nědělala tak to dopadlo celkem dobře.. Design už je nastavený a doufám, že Mickey je s ním spokojená..
net-friend-s.blog.cz

Hello<3

20. prosince 2010 v 17:46 | Reach :P
Ahojky , jak se máte ? Já se mám celkem dobře . Dneska to byl vážně super den . Neučili jsme se ale měli jsme dílny ... vyráběli jsme takoví ty vánoční dekorace jako svícny atd. Nebylo to zrovna nejlepší , ale ani nejhorší . Taky jsem před chvílí přišla z tancování . Tancujeme na písničku s názvem Americano . Je to celkem ujetá melodie ale celkem dobře se na ní tančí . Také bych vám chtěla říci že jsem byla v sobotu na tanečním vystoupení v Parkhotelu na Maturáku. Tancovali jsme Mama Miu ! Bylo to super a sklidili jsme celkem velký potlesk . Pak jsem jela k babi a nakonec v neděli domů . A co vy , co jste dělali o víkendu ?

Free layout- Katy Perry 3 magic christmass

20. prosince 2010 v 17:45 free layouts
Tak dnes jsem se zdokonalovala v práci v gimpu.. :D Vytvořila jsem toto, je to hodně barevné a přeplácané, ale má to víceméně vánoční tématiku.. :D

Kdyby jste měli zájem tak mi napište na net-friend-s@seznam.cz nebo sem do komentářů..
Buď vám pošlu podklady a nastavíte si to, nebo vám ho nastavím já... Na požádání udělám popisky do menu či rozcestníků, oddělovač, klikačku a avatar... Když to zvládnete sami můžete si to z imagebam stáhnout a nastavit sami, jen bych ráda věděla kde se design nachází.. Děkuju..

Avatary Selena Gomez

20. prosince 2010 v 17:27 | C a T h <3 |  avatary gfx
Tady jsou avatary na obědnávku pro Miss.Diddi se Selenou Gomez.. Chtěla sice jeden (myslím), ale udělala jsem 3 jelikož jsem dnes nějaká bez inspirace.. :D Moc se mi nelíbí.. Jestli je užiješ tak nemusíš uvádět zdroj, ale jestli ho tam dáš, tak se zlobit nebudu.. Jestli se ti nelíbí tak napiš a já udělám jiné. :D
net-friend-s.blog.cz
net-friend-s.blog.cz
net-friend-s.blog.cz